Logo

Partner udanych inwestycji!

A
P

PRIORYTETY

  1. Zadowolenie klientów jest dla nas kwestią priorytetową.
  2. Funkcjonalność usług - współpracując z renomowanymi firmami technologicznymi mamy pewność, że realizowane przez nas instalacje spełniają najwyższe normy i wymagania.
  3. Doświadczenie - dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy nasza baza ofertowa opiera się na doskonałym i sprawdzonym zapleczu technologicznym.
  4. Wiedza - Nie boimy się konkurencji, gdyż mamy pewność, że nasze działania cechują najwyższe standardy.
  5. Skrupulatność - Wysoka jakość usług jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy.
  6. Zgrany zespół - Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich wiedza i umiejętności stanowią fundament sukcesu naszej firmy.
D

DOŚWIADCZENIE

ADK SYSTEM

to przede wszystkim wykfalifikowany zespół specjalistów działający z powodzeniem w energetyce i w przemyśle. Współpracując od 2007 roku z największymi Inwestorami firma cieszy się stale rosnącym zaufaniem i wiarygodnością. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest indywidualne podejście do Klienta oraz udział we wszystkich etapach realizacji inwestycji. Dzięki prawdziwej pasji i zaangażowaniu, możemy poszczycić się współpracą międzynarodową na płaszczyźnie biznesowej.

S

SPECJALIZACJE

Realizujemy zadania w zakresie projektowania, dostaw, modernizacji, remontów, prac serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

W energetyce i przemyśle wykonujemy montaż, remonty, modernizacje oraz serwisy instalacji kotłowych, instalacji i urządzeń turbozespołów, układów wody chłodzącej i sieciowej, układów nawęglania, odpopielania, elektrofiltrów oraz instalacji towarzyszących.

K

KOPAR

Naszym Partnerem biznesowym jest firma Kopar Oy z Finlandii, która jest światowym producentem instalacji i urządzeń do transportu bardzo wymagających materiałów sypkich w energetyce, hutnictwie oraz przemyśle ciężkim. Dzięki wielu wspólnie zrealizowanych projektów i podpisaniu Umowy o współpracy zostaliśmy bezpośrednim i wyłącznym dostawcą i wykonawcą instalacji, produkcji Kopar w Polsce.

Wspólnie tworzymy grupę technologiczną i realizacyjną, w ramach której zapewniamy kompleksowe projekty, dostawy, montaże, uruchomienia urządzeń i instalacji oraz usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Instalacje do chłodzenia materiałów sypkich

Chłodnice popiołu KRC

Bębny chłodzące

Chłodzące przenośniki zgrzebłowe

Instalacje transportu mechanicznego

Przenośniki łańcuchowe

Przenośniki ślimakowe

Przenośniki kubełkowe

Kute łańcuchy do przenośników

Instalacje transportu pneumatycznego

Pompy popiołowe

Zawory kopułowe

Systemy rurociągowe

Podajniki celkowe

Układy wtryskowe addytywów

Instalacje do magazynowania i separacji

Silosy i kontenery magazynowe

Filtry do silosów

Systemy rozładunku suchego/mokrego

Kruszarki

Przesiewacze

P

GAŁĘZIE PRZEMYSŁU

Przemysł energetyczny

Przemysł hutniczy

Przemysł górniczy

Przemysł chemiczny

Z

ZESPÓŁ

W naszych szeregach pracuje profesjonalna kadra:

5

Inżynierów

3

Automatyków

5

Administracja

9

Brygadzistów

11

Spawaczy

35

Monterów

Z